Сутінки Схід Полудень Захід Сутінки Трив-сть дня № тиж. № дня
04:20 05:01 12:54 20:47 21:28 15:45 20 141/225

Свята

 • День науки України

  День науки - святкується у третю суботу травня. фото: ezerin.com
  третя субота травня
  Щорічно, в третю суботу травня, всі вчені та інші працівники сфери науки, приймають вітання з професійним святом - Днем науки України.
 • День Європи в Україні

  Пропори України і ЄС
  третя субота травня
  Третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
 • Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку

  Культурне розмаїття має призвести до взаєморозуміння.
  21 травня 2003 вперше відзначався Всесвітній день культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку (World Day for Cultural Diversity for Dialogue and Development). У цьому зв'язку Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро ...

Народні прикмети

 • Народний прогноз погоди на 21 травня

  День пам'яті апостола і євангеліста Івана Богослова. У народі святого називали Градобоєм і Пшеничником. Якщо у цей день буде дощ - грибів буде багато. Була у цей день традиція пекти пироги для пригощання мандрівників і бідних. У цей час лопаються бруньки у лісової шипшини. Починають цвісти ранні іриси.

Іменини

ІванХлопчики з таким розповсюдженим ім'ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими й непримітними, можуть бути непосидами і Буянов. У Іванах можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й...

Знаменні події

Народилися

 
Сьогоднішні свята

© 2009-2022 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.