Микола

Значення імені Микола: Переможець народів

Походження ім'я Микола: Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос. У Франції - Нікола, Кола, в Угорщині - Міклош, у Німеччині - Клаус, в Скандинавії - Нільс.

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Вчиться добре по всіх предметах. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість. Труднощі долає без сторонньої допомоги. Урівноважений, працьовитий і працездатний.
Микола здатний опанувати будь професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, дружелюбний. На посаді керівника в Миколі можуть проявитися риси, що характеризують його як жорстокого й навіть деспотичного людини. Підлеглі будуть побоюватися його. У стані гніву погано контролює свій стан, здатний «наламати дров».
Микола легко захоплюється жінками. Жінку, яка йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. Думка навколишніх його при цьому не цікавить. У любові жагучий, але ревнивий.
Здатний багато роботи, пов'язані з благоустроєм свого будинку, виконувати самостійно. Допомагає дружині в збиранні, ходить за покупками. Дуже любить дітей. Балує їх, потурає всім їхнім примхам і капризам. Миколі треба бути обережним з алкоголем, - негативний вплив алкогольних надмірностей на здоров'я тут виявляється сильніше, ніж у деяких інших імен.

Фоносемантика: Слово Микола справляє враження чогось красивого, безпечного.

Талісман: Бумеранг

Колір: цегельно-бежевий

Камінь: Сапфір

Знаки зодіаку які підходять: Тельцям, Дівам, Терезам, Стрільцям, Рибам


Календар іменин:

6 січня,

16 лютого, 17 лютого,

11 березня, 13 березня, 22 березня,

7 травня, 22 травня, 29 травня,

9 серпня, 11 серпня,

5 жовтня, 6 жовтня, 8 жовтня, 27 жовтня,

10 листопада, 13 листопада, 25 листопада,

12 грудня, 19 грудня, 29 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Микола© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.