Зінчук Микола Пилипович

Директор ДП ДГ «Тучинське», депутат Рівненської обласної ради, член Політради Народної Партії.

Народився 11 квітня 1928 — 95 років тому

Микола Зінчук з 1949 по 1954 р. навчався у Львівському ветеринарному інституті.

З 1954 по 1971 р. працював ветеринарним лікарем у с. Тучин Гощанського району Рівненської області.

З 1971 по 2011 р. — директор радгоспу ім. XXV з’їзду КПРС (зараз ДП ДГ «Тучинське» Рівненської державної сільськогосподарської дослідної станції).

Під керівництвом М. Зінчука радгосп збільшив виробництво продукції у 3,7 рази за що впродовж 1975–1990 рр. радгосп 8 разів здобував перемогу у Всесоюзному соціалістичному змаганні, нагороджувався Перехідним червоним прапором ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ, 6 разів заносився на всесоюзну дошку пошани в м. Москва, на дошку пошани ВДНГ СРСР. Побудовано 220 квартир, поліклініку, лікарню, аптеку, літний кінотеатр, сільські клуби, кафе та ін. До 1990 року радгосп був одним із найкращих агроформувань СРСР. У 2003 році досвід «ДГ „Тучинське“» визнано моделлю ефективного господарювання в сучасних умовах.

М. Зінчук — автор надранньої технології вирощування картоплі, півпарової обробки ґрунту для сівби цукрових буряків із застосуванням сидератів хрестоцвітих культур, інтенсивної технології використання культурних пасовищ, що забезпечують вихід з гектара по 150 і більше центнерів кормових одиниць, співавтор розробки і впровадження у виробництво нової комплексної технології вирощування кукурудзи на зерно і силос.

Займає активну позицію щодо соціальної захищеності селян і соціального розвитку населених пунктів, що розташовані на території ДГ «Тучинське».

Все по темі: , , , ,© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.