Сутінки Схід Полудень Захід Сутінки Трив-сть дня № тиж. № дня
05:49 06:23 12:55 19:28 20:01 13:05 36 251/115

Свята

 • Міжнародний день грамотності

  Більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи
  8 вересня один з міжнародних днів - Міжнародний день грамотності (International Literacy Day), що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Він був заснований ЮНЕСКО в 1966 році за рекомендацією «Всесвітньої ...
 • Міжнародний день солідарності журналістів

  Міжнародний день солідарності журналістів - заснований у 1958 році в Бухаресті. Фото: Дмитрий Вороширин
  8 вересня один з міжнародних днів - Міжнародний день солідарності журналістів (International Day of Journalists 'Solidarity) був заснований у 1958 році в Бухаресті, на 4 конгресі міжнародної організації журналістів.

Народні прикмети

 • Народний прогноз погоди на 8 вересня

  8 вересня відзначається день пам'яті святих Адріана і Наталії. Наші предки помітили: якщо у цей день холодний ранок, то буде рання і морозна зима. У давнину цей день вважався іменинами горобини. Збирали горобину та калину, і додавали: "Великий урожай горобини – до морозу".

Іменини

НаталіяНаталя - життєрадісна дитина. Любить грати і пустувати, велика витівниця - у відомих іграх буде намагатися придумати щось нове і цікаве, щоб було ще веселіше. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона...

Знаменні події

Народилися


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.