Сутінки Схід Полудень Захід Сутінки Трив-сть дня № тиж. № дня
07:19 07:58 12:01 16:05 16:44 08:07 01 2/365

Свята

  • День в’язня

    2 січня - День в’язня
    Цей день не можна назвати радісним і світлим, оскільки він пов'язаний з обмеженням свободи. Свідомо чи несвідомо, але деяким людям не вдається уникнути ув'язнення. Так було і так, на жаль, буде.

Народні прикмети

  • Народний прогноз погоди на 2 cічня

    2 січня вшановується пам’ять святого Ігнатія Богоносця. Погода цього дня вказує яким буде серпень. Наші пращури помітили: наскільки сильний мороз, настільки буде спекотно влітку. А якщо є іній на деревах, то погода найближчими днями буде ясною. У минулі часи був звичай на Ігнатія навколо дому обносити ікони, захищаючи таким чином дім від зла. У цей день садівники трясуть плодові дерева на хороший урожай.

Іменини

ДанилоДанило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Данило не виносить брехні, може навіть розлютитися, але відразу швидко...
ІванХлопчики з таким розповсюдженим ім'ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими й непримітними, можуть бути непосидами і Буянов. У Іванах можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й...

Знаменні події

Народилися

 

© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.