Данило

Значення імені Данило: У перекладі з давньоєврейського - «Божий суд».

Походження ім'я Данило: давньоєврейське ім'я.

Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Данило не виносить брехні, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені взимку Даниїл завжди талановиті й домагаються багато чого в житті. «Осінні» Данило розважливі, наскільки егоїстичні.
Освоюють найрізноманітніші професії. Можуть бути інженерами, художниками, підприємцями, кухарями, водіями, будівельниками.
Перший шлюб не завжди складається вдало. Любить дітей, але дружині по будинку ніякої допомоги не надає. Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. До їжі байдужий і не буде сваритися з дружиною з приводу несмачного обіду. П'є небагато, але може захопитися картами. Багато уваги приділяє своїм дітям. Стежить за їх навчанням, відвідує батьківські збори.

Фоносемантика: Слово Данило справляє враження чогось хорошого, красивого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, великого, яскравого, радісного.

Талісман: Білка

Колір: Червоно-коричневий

Камінь: Яшма

Знаки зодіаку які підходять: Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Водоліям


Календар іменин:

2 січня,

1 березня, 6 березня, 17 березня, 31 березня,

20 квітня,

4 червня, 5 червня, 26 червня,

23 липня,

12 вересня, 25 вересня,

4 жовтня,

9 грудня, 11 грудня, 12 грудня, 24 грудня, 30 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Данило© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.