Володимир

Значення імені Володимир: «хто володіє світом», «знатний володар», «володар світу».

Походження ім'я Володимир: Володимир - ім'я слов'янське.

Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику і в деякій мірі навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків. У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні службовою драбиною Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.
У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є супротивником зміст у в будинку кішок, собак і всякої іншої живності. Максимум, на що він може погодитися - це якесь невелике рослина у квітковому горщику.
У людях перш за все цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Відчуває слабкість до похвал на свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.
Володимира більше цікавлять жінки з перевагою романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати свою добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей.

Фоносемантика: Слово Володимир справляє враження чогось доброго, радісного.

Талісман: Башта під куполом

Колір: Темно-синій

Камінь: Зелена яшма


Календар іменин:

21 січня, 24 січня, 31 січня,

5 лютого, 7 лютого, 10 лютого, 12 лютого, 16 лютого, 26 лютого,

3 березня, 7 березня, 21 березня, 25 березня,

3 квітня, 6 квітня,

4 червня,

2 липня, 10 липня, 28 липня,

13 серпня, 27 серпня,

2 вересня, 7 вересня, 9 вересня, 15 вересня,

1 жовтня, 4 жовтня, 9 жовтня, 17 жовтня, 21 жовтня,

3 листопада, 4 листопада, 5 листопада, 16 листопада, 25 листопада,

3 грудня, 5 грудня, 15 грудня, 22 грудня, 26 грудня, 29 грудня, 31 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Володимир© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.