Дмитро

Значення імені Дмитро: «Присвячений богині родючості Деметри»

Походження ім'я Дмитро: Походження цього імені пов'язане з ім'ям Деметри із древньої міфології. Це богиня землі і родючості.

Дмитро росте хворобливою дитиною. Він перехворіє самими різними хворобами, що позначиться на його нервовій системі. Він буде примхливим, вимогливим до навколишніх. У матері буде постійно шукати захисту й допомоги.
Дорослішаючи, Дмитро позбувається дитячої примхливості, але спілкування з ним буде непростим. Він упертий, іноді може розлютити. У той же час Дмитро розумний, наполегливий, не опускає руки у випадку невдачі. У колективі почуває себе вільно і легко орієнтується в новій обстановці. Найкраще просувається по службі, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.
Дмитро любить комфортну обстановку, гарних жінок і самі різні задоволення. Як правило, ні в чому себе не обмежує. Дмитро легко захоплюється жінками, не відчуваючи при цьому жодних докорів сумління відносно колишніх симпатій. Часто вступає в повторний шлюб, але до дітей від попередніх шлюбів ставиться з любов'ю й продовжує піклуватися про них все своє життя.
Любить випити, але сильної пристрасті до алкоголю не відчуває. Найбільшим авторитетом в житті Дмитра є його мати.

Фоносемантика: Слово Дмитро справляє враження чогось яскравого.

Талісман: Хризантема

Колір: Сіро-блакитний

Камінь: Лазурит


Календар іменин:

31 січня,

7 лютого, 9 лютого, 11 лютого, 16 лютого, 24 лютого,

1 квітня, 26 квітня,

28 травня,

1 червня, 5 червня, 10 червня, 15 червня, 16 червня,

21 липня,

22 серпня,

24 вересня,

4 жовтня, 7 жовтня, 15 жовтня,

8 листопада, 10 листопада, 28 листопада,

14 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Дмитро© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.