День комп’ютерника - без сумнівів, можна назвати днем кожного з нас. фото: vkurse.ua
14 лютого - неофіційне свято, але широко відзначається в професійному світі День комп'ютерника. 14 лютого 1946 науковому світу і всім зацікавленим був продемонстрований перший реально працюючий електронний комп'ютер ENIAC я (Електричні Числовий Інтегратор І обчислювач).
Інженери і системні адміністратори, програмісти та складачі текстів - все примкнули до тих, хто святкує День комп’ютерника. Це хоч і неофіційний, але свято, яке відзначають у всьому світі, включаючи Україну.
В авангарді цивілізованого суспільства знаходяться саме комп'ютерники, яким під силу підкорити будь-яку техніку, починаючи від найпростішого електронного пристрою і закінчуючи складною апаратурою з дистанційним управлінням.
Комп'ютерна індустрія розвивається рік від року, видаючи споживачеві відмінні результати у вигляді новітніх розробок в галузі комунікацій. Мікросхеми та антивірусні програми, алгоритми та налаштування - всього не перерахуєш, але ж це ціла система, що дозволяє працювати відповідно з технічними законами, продиктованими часом.
Цей день, без сумнівів, можна назвати днем кожного з нас. Адже в сучасному світі неможливо обійтися без комп'ютера, а ми проводимо возі нього не хвилини, а годинник. І це пов'язано не тільки з робочим процесом. Згадаймо, що соціальні мережі, які замінили нам пошту і телеграф, поглинають багато часу. А без спілкування обійтися практично неможливо. Тому свято має міжнародний формат з мовою програмування, який всі розуміють.
© 2009-2025 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.