Сутінки Схід Полудень Захід Сутінки Трив-сть дня № тиж. № дня
06:52 07:29 11:45 16:00 16:37 08:30 47 330/36

Свята

 • День пам'яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні

  Скульптура дівчинки, зворушливо притискає до грудей колоски пшениці, нагадує про існуючий в 30-ті роки законі «про п'ять колосків»
  четверта субота листопада
  Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада. Спочатку Указом президента України від 26 листопада 1998 року остання ...
 • Всесвітній день інформації

  Володієш інформацією - володієш світом
  26 листопада відзначається Всесвітній день інформації (World Information Day), який проводиться щорічно з 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації (МАІ), що має генеральний консультативний статус в ...

Народні прикмети

 • Народний прогноз погоди на 26 листопада

  Цього дня вшановується пам’ять святителя Івана Златоустого, архієпископа Константинопольського. З минулих часів відомо, що “на Златоуста все поле порожнє”. У цей час “всяка зяб зупиняється в рості”, тобто земля занурюється у сон до весни. У давнину казали: “Ззиває зима на Івана Златоустого свою свиту: хурделицям і заметілям дає наказ — відлиги вгамувати”. Іній на деревах у цей день вказував на те, що можна чекати гарного врожаю.

Іменини

Знаменні події

 
Сьогоднішні свята

© 2009-2022 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.