Юлія

Значення імені Юлія: Кучерява, пухнаста

Походження ім'я Юлія: Жіноча форма римського родового імені Юлій.

Юлія - дуже ранима і обідчівий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій. Запекла спорщіца, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива - погано переносить чужі страждання і вигляд крові. Не любить залишатися одна в темряві і в обстановці, що викликає почуття тривоги.
Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це сама головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує весь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варений, консервів. Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радіє успіхам друзів і не заздрісна.
Головне серед захоплення Юлії - книги. Вона сама багато читає і прилучає до читання чоловіка і дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди придумає яке-небудь розвага.

Фоносемантика: Слово Юлія справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, легкого, ніжного, жіночного, слабкого, веселого, повільного, яскравого, радісного.

Талісман: Дуб

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: Янтар


Календар іменин: 31 травня, 29 липня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Юлія© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.