Євген

Значення імені Євген: Шляхетний

Походження ім'я Євген: Ім'я походить від давньогрецького слова. В Англії - Юджин, у Німеччині - Ойген, в Іспанії - Іухеніо, у Франції - Ежен.

Маленький Євген рано почне читати й писати. Також рано у неї розвивається схильність до багатої фантазії. Він добре буде вирішувати завдання, що вимагають певної кмітливості. Євгену легко будуть даватися іноземні мови. З ровесниками дружний, користується в них повагою. До дівчаткам відчуває романтичні почуття, іноді зайво ідеалізуючи їх.
Євген працьовитий, але труднощі, що виникають у нього на шляху, вибивають його з спокійного стану, змушують нервувати. Найбільшого успіху може домогтися в техніці й точних науках. У роботі, що вимагає великої концентрації сил і уваги, досягне середніх показників. Серед Євгеном зустрічаються електронники, письменни
ки, льотчики.
Найбільше в жінці цінує щиросердечну чистоту. Вважає, що в кожній жінці схована таємниця, яку він намагається розгадувати все життя. Зразковий сім'янин. Робить будь-яку роботу по дому, ходить по магазинах. Всіляко уникає сварок і конфліктів із близькими. Питання лідерства в сім'ї його не цікавить. Така поведінка пояснюється більше терпимістю Євгенія, а не безхарактерністю.
Уважний до близьких, у важкі хвилини буде поруч і надасть украй необхідну допомогу і підтримку. Любить возитися з дітьми, не тільки зі своїми, але й із чужими. Євгеній ніколи не зважиться на розлучення першим.

Фоносемантика: Слово Євген справляє враження чогось безпечного, маленького.

Талісман: Спіраль

Колір: Бежевий

Камінь: Перли

Знаки зодіаку які підходять: Овнам, Ракам, Дівам, Левам і Рибам


Календар іменин: 21 січня, 3 лютого, 25 лютого, 4 березня, 10 березня, 20 березня, 3 серпня, 8 жовтня, 20 листопада, 7 грудня, 23 грудня, 26 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Євген© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.