Василь

Значення імені Василь: Царський, царствений

Походження ім'я Василь: Має грецьке коріння. В Англії поширена форма Безіл, у Франції - Базіль.

Василь у дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування з друзями у Василя на першому місці. Він може вступити в конфлікт з дружиною, щоб не допустити обмеження інтересів товариша.
Василю подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів. Одне з небагатьох негативних якостей Василя - це пристрасть до спиртного.
Він сумлінно ставиться до своїх обов'язків і володіє хорошими професійними якостями. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє повболівати на трибуні в компанії друзів.
У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть відзначені. Василь - людина боргу. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не самий приємний характер або вона погана господиня. Василь покірливо прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю.
Народження дитини для Василя - величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найсильніші почуття, в чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі відноситься з побоюванням.

Фоносемантика: слово Василь не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Кот

Колір: Василькове-блакитний

Камінь: Гранат


Календар іменин:

14 січня,

12 лютого, 14 лютого, 19 лютого, 23 лютого,

3 березня, 13 березня, 15 березня, 20 березня,

4 квітня, 5 квітня, 8 квітня, 25 квітня,

9 травня, 12 травня, 13 травня, 19 травня, 23 травня,

5 червня, 21 червня, 23 червня,

3 липня, 5 липня, 14 липня, 16 липня, 19 липня, 28 липня,

15 серпня, 24 серпня,

11 жовтня, 15 жовтня,

8 листопада, 13 листопада,

11 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Василь© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.