Сергій

Значення імені Сергій: Високий, вельмишановний

Походження ім'я Сергій: Ім'я походить від римського родового імені Сергіус.

Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик, що доставляє своїм батькам багато турбот. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. В його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійні дії сентиментальним емоціям, але в нього також зберігається здатність і до співпереживання.
У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов'язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Свою думку про оточуючих вважає за краще тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика й кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергії часто стають акторами, композиторами, художниками.
З рідними і близькими Сергій покладливий і поступливішим, турботливий у відносинах зі своїми батьками. Намагається поводитися так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої душевні переживання.
Сергія залучають спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Лідерство в сім'ї готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Ревнивий, нерідко в шлюбі складається двічі.

Фоносемантика: Слово Сергій не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Береза

Колір: Сріблястий

Камінь: Перли


Календар іменин:

15 січня, 27 січня,

2 квітня, 25 квітня,

1 червня, 6 червня,

11 липня, 18 липня,

25 серпня,

24 вересня,

8 жовтня, 11 жовтня, 20 жовтня, 23 жовтня,

11 листопада, 29 листопада,

11 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Сергій


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.