Роман

Значення імені Роман: Римський, римлянин

Походження ім'я Роман: Ім'я походить від латинського слова «Романус».

Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров'ям хлопчика. У зв'язку з частими пропусками занять у Романа можуть неважливо йти справи у школі, тут теж йому може знадобитися допомога.
Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті і піти працювати. Чимось захоплюючись, він загоряється й намагається захопити своєю затією інших.
Легко закохується. Не відчуває ніяких розкаянь совісті при зміні своїх обраниць. Буде довго шукати свій ідеал, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому. Не обов'язково, що, зустрівши таку жінку, Роман буде зразковим чоловіком. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнена його тягою до розмаїтості відносин, неможливістю зосередитися на якомусь одному справі і довести її до кінця.
З появою в сім'ї дітей остепеняется і стає добрим батьком. У сім'ї воліє бути лідером, але без зайвого диктату. Він з полюванням допомагає по господарству. Вміє розвеселити оточуючих.

Фоносемантика: Слово Роман справляє враження чогось величного, важкого, грубого, мужнього, сильного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого.

Талісман: Метелик

Колір: Пурпурний

Камінь: Аметист

Знаки зодіаку які підходять: Овнам, Тельцям, Ракам, Терезам, Скорпіонам і Козерогам


Календар іменин:

18 січня,

11 лютого, 16 лютого,

2 березня, 29 березня,

15 травня,

5 червня, 13 червня,

1 серпня, 6 серпня, 11 серпня, 15 серпня, 23 серпня,

24 вересня,

8 жовтня, 14 жовтня,

13 листопада,

1 грудня, 10 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Роман© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.