Леонід

Значення імені Леонід: Син лева, подібний до лева

Походження ім'я Леонід: Ім'я походить від давньогрецького імені Леонідас.

З дитинства Леонід привчається уважно стежити за своїм здоров'ям. Вимогливий у виборі їжі. Невелику садно обов'язково смажет йодом і зробить пов'язку. Навіть при невеликій температурі обов'язково буде дотримуватися постільного режиму.
Його самолюбство не дозволяє, щоб його вважали менш гідним тих, з ким він учиться. У вибраній спеціальності Леонід домагається значних успіхів. Він може стати класним водієм, широко відомим журналістом або державним діячем.
У будь-якому колективі в нього складаються гарні відносини і з колегами і з керівництвом. Леонід здатний швидко пристосовуватися до обстановки, вміє залагоджувати конфлікти, володіє гнучкістю. У потрібний момент здатний виявити твердість і принциповість.
Леонід - великий аматор поїздок на природу. Йому подобаються нічні риболовлі з багаттям і юшкою, але не забуде прийняти всі заходи, щоб не схопити нежить і не застудити поперек.
Жінці, що володіє кулінарним мистецтвом, не важко буде скорити Леоніда, тому що шлях до його серця лежить через шлунок. Леонід любить добре сервірований стіл і вишукані блюда. Дружині Леоніда треба пам'ятати про те, що він болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, і тому не варто прилюдно дорікати його. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина, але в нетверезому стані у нього може з'явитися почуття ревнощів.

Фоносемантика: Слово Леонід справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Лев

Колір: Білий

Камінь: Алмаз

Знаки зодіаку які підходять: Терезам і Левам


Календар іменин: 23 березня, 28 квітня, 29 квітня, 9 червня, 18 червня, 30 липня, 21 серпня, 12 вересня, 15 вересня, 28 вересня, 27 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Леонід© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.