Аркадій

Значення імені Аркадій: житель Аркадії, центральній області Стародавньої Греції (грец.). (Слово "Аркас" того самого кореня, що і "Арктика" - країна ведмедів, тобто Аркадій або пастух, тому що Аркадія - це ідилічна країна пастухів і пастушок, або - повна протилежність! - Ведмідь

Його люблять з дитинства. І дорослий Аркадій через усе життя проносить цей заряд любові і добра. Як правило, Аркадію буває мало одного освіти, і він постарається отримати ще один диплом. Одружуються носії цього імені рано, зазвичай на однокласниця, і швидко підпадають під черевик дружини. Часом схильні до скороминущим любовні інтрижки на стороні, але швидко їх припиняють. З віком можуть призвичаїтися до спиртного. Аркадій дуже любить дітей, ставиться до них надзвичайно серйозно і розуміє їх як ніхто інший. Діти платять йому взаємністю - і пам'ять про дружбу з ним зберігають на все життя!

Таємниця імені Аркадій: Якщо на угодника Аркадія копита у коней потіють, чекай відлиги.
Планета - Сатурн.
Сприятливе дерево - евкаліпт.
Завітне рослина - горох.
Покровитель імені - чапля.
Зменшувальні форми: Аркаша, Кадя, Адя.

Колір: червоний

Камінь: турмалін

Знаки зодіаку які підходять: Водолій


Календар іменин: 8 лютого, 23 лютого, 19 березня, 29 травня, 24 липня, 27 серпня, 1 жовтня, 26 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.