День випускника України

28 травня

Випусники. Фото: www.poltava.pl.ua

Випусники. Фото: www.poltava.pl.ua

28 травня кожного року, для школярів випускних класів - особливий день. Пролунав останній дзвінок, і прийшов час розлучатися з дитинством, робити перший серйозний крок у доросле життя.

Це свято, як ніякий інший, залишається в пам'яті надовго, тому підготовка до нього школярів і батьків проходить дуже ретельно. Потрібно вибрати ресторан або кафе, замовити підходящого діджея, а чого варто знайти випускне плаття! Кожна дівчина хоче виглядати неповторно на своєму першому дорослому святі. Хлопчикам, звичайно, тут трохи простіше. Вибравши стильний костюм, не потрібно з ранку записуватися в салон краси робити зачіску і макіяж.

Батьків, крім організаційних питань, звичайно ж, хвилює і фінансова сторона. А з зростаючими щороку цінами, не так-то просто задовольнити всі забаганки свого чада. Опитування, проведене серед батьків випускників, показав, що 2-3 тисячі гривень, які батьки планували витратити на святкування ще взимку, збільшилися до 4-7 тисяч, коли прийшов час випускного вечора.

Безліч випускників проводять це свято, слідуючи моді, і звертаються в агентства з організації свят. А в моді у нас зараз різні тематичні вечірки: в японському, гавайському, радянському стилі або випускний на природі. Відповідно, так відсвяткувати, вийде ще дорожче, але чого не зробиш для улюбленого сина чи дочки.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Міжнародний день студентів

    Міжнародний день студентів (International Students' Day) встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, в пам'ять про чеських...
  • Останній дзвінок

    остання п'ятниця травня
    З четвертої п'ятниці травня в школах починаються традиційні "Останні дзвінки". Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.