Останній дзвінок

31 травня, остання п'ятниця травня

Останній дзвоник. фото: zaholovok.com.ua

Останній дзвоник. фото: zaholovok.com.ua

З четвертої п'ятниці травня в школах починаються традиційні "Останні дзвінки".

Останній дзвінок — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня (а точніше з четвертої п'ятниці травня), коли навчання вже закінчилося, а випускні іспити ще не почалися. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Це велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Урочиста церемонія включає виступи гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово учнів 11-х класів.

Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до "великого життя"!

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День випускника України

    28 травня кожного року, для школярів випускних класів - особливий день. Пролунав останній дзвінок, і прийшов час розлучатися з дитинством, робити перший серйозний крок у доросле...
  • День знань

    1 вересня як державне свято і пам'ятний день, День знань був затверджений в СРСР ще з 1980 року, Указом Президії Верховної Ради Радянського Союзу 1980 року «Про святкові і пам'ятні дні ". З утворенням нових незалежних держав,...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.