Захар

Значення імені Захар: Перекладається з латинської як «Бог пригадав».

Походження ім'я Захар: Ім'я має давньоєврейське походження. На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Ім'я популярно не тільки в Росії, але і в Грузії, а також у Вірменії. Святим заступником є Захарій, один з дванадцяти малих пророків. Він народив

Маленький Захар може годинами збирати і розбирати конструктор. Робить він це тихо й зосереджено. Може принести хворого кошеня і доглядати за ним. Уважний і турботливий стосовно навколишніх його людей.
Його пристрасть - техніка. Нерідко Захари працюють водіями. Гуманітарні спеціальності вибирають рідше. Люблять природу. Ліс, річка, степовий луг - його слабкість. Якщо у нього є клаптик землі, обов'язково посадить там плодові дерева.
Це ім'я обдаровує людину величезною добротою й широкою натурою. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, «забуде» взяти здачу.
Захар товариський і гостинний, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників. Дружить із сусідами. У недільні дні ви може застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче й навіть із натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, бо вважає що праця - кращий спосіб правильного виховання. У сім'ї Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться й до своїх батьків.
Захар - любитель сентиментальних історій і фільмів. Людські страждання викликають у нього бажання допомогти, і заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви. Все, що він робить, позбавлено всякої користі.
До Захара часто тягнуться жінки, що пережили нещасну любов, і нерідко буває так, що, сповідалися і знайшовши співчуття, вони стають їхніми дружинами. Одружується Захар пізно й, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м'якість, беззлобно Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовна, у противному випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід. Майже не п'є.

Фоносемантика: Слово Захар справляє враження чогось шорсткого, мужнього, сильного, холодного.

Талісман: Сова

Колір: Алий

Камінь: Сапфір

Знаки зодіаку які підходять: Овнам, Ракам, Левам і Рибам


Календар іменин:

22 січня,

2 лютого, 21 лютого, 24 лютого,

6 березня,

6 квітня, 12 квітня,

4 червня, 10 червня,

10 вересня, 18 вересня, 22 вересня,

3 листопада, 30 листопада,

18 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Захар© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.