Юхим

Значення імені Юхим: Благочестивий, благодушний

Походження ім'я Юхим: Відбувається від давньогрецького «еуфемос». У Росію прийшло з Візантії разом з християнством. Покровитель імені - священномученик єпископ Євфимій Сардійська.

Зовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - раптово вискочила з-за рогу з гавкотом собака може викликати у нього заїкання або нервовий тик. Допустимість також захворювань травної системи. Батькам Юхима потрібно стежити за його раціональним харчуванням.
Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно настроєний до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу. Домагається всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістом. Не любить далеких відряджень. Прив'язаний до будинку, гидливо відноситься до громадського харчування їжі, кілька консервативний у кулінарних прихильності.
Перш ніж одружуватися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і з цим доведеться миритися тій, яка зважиться на шлюб з Юхимом. Втім, в цьому є свої достоїнства: на продукти Юхим грошей не жаліє і все купує сам. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревнивий. Рідко зловживає алкоголем, багато Юхим взагалі не п'ють.
Юхим любить бути в центрі уваги, уміє зацікавити людей собою і своїми ідеями. Не впевнений в собі, своїх здібностях і своїй мужності. Якщо йому про це
не нагадувати, він може впасти в чорну меланхолію. Всім і всіма засобами доводитиме свої таланти і можливості, і здаватися через це безглузді і неконтактному. Веселун і витівник, душа будь-якої компанії, але явний сибарит. Однак якщо бачить реальні перспективи, працюватиме до знемоги.

Фоносемантика: Слово Юхим справляє враження чогось складного, шорсткого, темного, ніжного, жіночного, вайлуватого, повільного, сумного.

Талісман: Півонія

Колір: Темно-синьо-зелений

Камінь: Берил

Знаки зодіаку які підходять: Тельцям, Дівам і Козерогам


Календар іменин:

8 січня, 10 січня, 17 січня,

2 лютого, 4 лютого,

24 березня,

14 квітня, 15 квітня, 24 квітня,

1 травня, 14 травня, 26 травня, 29 травня,

17 липня,

2 серпня, 10 серпня, 18 серпня, 25 серпня,

10 вересня, 15 вересня, 16 вересня, 18 вересня,

22 жовтня, 23 жовтня, 28 жовтня,

22 листопада

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.