Василиса

Значення імені Василиса: Царствена, володарка, «дружина царя», цариця

Походження ім'я Василиса: Це ім'я запозичене християнством з Візантії. У минулому було досить поширене. Свята покровителька імені - ігуменя, свята Василина Єгипетська, преподобномучениці. Вона обіхажівала сірих і убогих, несла людям слово Боже.

Василиса володіє розумом і красою, шляхетністю та вишуканістю. Вона любить допомагати людям, які до неї звертаються, чужі проблеми приймає за свої. Василина дуже чуйна і м'яка людина, однак, її м'якість сполучається з упертістю і цілеспрямованістю.
Особливо конфліктні «зимові» жінки. Вони дуже високої про себе думки і бажають, щоб оточуючі оцінювали їх персону настільки ж високо. Сімейне життя їх складається важко, перший шлюб найчастіше розпадається. Василіси буквально вибухають при одному лише натяк на те, що не завадило б їм бути більш терпимими. Ці жінки люблять ходити в гості - продемонструвати свої наряди, а приймати друзів у себе, щоб показати, наприклад, тільки що куплений сервіз. У глибині душі Василина відчуває свої недоліки, але визнати їх вище її сил.
Дещо відрізняється від інших Василина, народжена у вересні: вона дипломатичніше, м'якше, не уразлива і не буде «лізти на рожен», не погоджуючись у чомусь з чоловіком. Вона теж нелегко сходиться з незнайомими людьми, але глибоко переживає їх відчуження.
Однак не все так погано в цій жінці. Є в ній одне неоціненне якість: щира, безкорислива співчутливо. Зрозуміло, і тут не обходиться без повчань, але якщо вже Василина взялася визволити людину з біди, вона зробить це неодмінно. У цієї жінки якась внутрішня потреба відновлювати справедливість, однак витримати її альтруїстичні спонукання буває іноді нелегко.

Фоносемантика: Слово Василина справляє враження чогось світлого.

Талісман: Ясен

Колір: Синій

Камінь: Аметист


Календар іменин: 21 січня, 18 лютого, 23 березня, 4 квітня, 28 квітня, 29 квітня, 4 липня, 16 вересня, 19 вересня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.