Валерія

Значення імені Валерія: Переклад з латинської - «сильна»

Походження ім'я Валерія: Це жіноча форма імені Валерій. Римське родове ім'я.

Маленька Валерія має непередбачуваним характером. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на щось і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботним, і важко зрозуміти, чому сталася така зміна.
Дорослішаючи, Валерія залишається все такою ж складною і непередбачуваною. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через деякий час одних і тих самих людей, ситуації. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поведінки Валерії лежить легка ранимість і підвищена чутливість. Чоловікові Валерії досить швидкоплинно поглянути на що проходить повз жінку, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне здійснювати малозрозумілі вчинки. З незнайомими людьми тримається насторожено і недовірливо. Але людина, яка буде терпляче завойовувати її розташування або несподівано сподобається їй, стане для неї самим відданим другом, в якому Валерія буде бачити тільки хороше, навіть якщо він цього не заслуговує.
Валерія - гарна господиня, вдома в неї все у повному порядку. Віддає перевагу домашню тиху обстановку, спілкування з рідними і близькими. Не любить ходити в гості й на вечірки. Ревнива, найшкідливіше спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає у неї безліч підозр. Розташована до захворювань алергією, бронхітом. Нестійка нервова система. Слід стежити за станом горла. Часто - тонзиліт. Може розвинутися сколіоз і плоскостопість. У зрілому віці розташована до жовчнокам'яної хвороби. Травневі розташовані до захворювання гастритом.

Фоносемантика: Слово Валерія справляє враження чогось хорошого, світлого, величного, сильного, гучного, хороброго, могутнього, веселого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Лілія

Колір: Фіолетовий

Камінь: Гранат


Календар іменин: 6 травня, 20 червня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.