Валентин

Значення імені Валентин: Міцний, сильний, здоровий

Походження ім'я Валентин: Відбувається від латинського слова «валі» - бути здоровим. Широко поширена у слов'янських народів.

Валентин - слухняний і старанна дитина. У школі в нього багато друзів. Валентин - гарний товариш, на якого завжди можна покластися. Захищає дівчинок від кривдників. Не позбавлений вольових якостей. Любить спостерігати за поведінкою тварин і птахів. Серйозним захопленням можуть стати акваріумні рибки. Валентин схильний до споглядальності й спокою. Він проявляє більше інтересу до гуманітарних наук, ніж до природних.
У юнацькому віці Валентин може захопитися такими предметами, як філософія чи психологія, і він цілком може стати хорошим лікарем психіатром або психотерапевтом. Може домогтися успіхів й в інших сферах діяльності.
Вільний час присвячує більше спокійним заняттям. Любить почитати книгу, посидіти за шахами або кросвордом. Валентин віддає перевагу спокійну прогулянку не занадто далеко від будинку і не відправиться в туристичний похід з можливими пригодами.
У жінці в першу чергу цінує скромність, рівний характер. Швидко сходиться з батьками дружини. У сім'ї намагається уникати конфліктів. Не буде сваритися через наспіх приготованого обіду. Байдужий до алкоголю й не захоплюється іншими жінками.
Особливу популярність ім'я набуло у зв'язку з романом Жорж Санд "Валентин".

Фоносемантика: Слово Валентин справляє враження чогось хорошого, величного.

Талісман: Рояль

Колір: Рожево-синій

Камінь: Берил


Календар іменин: 14 лютого, 27 квітня, 7 травня, 19 липня, 12 серпня, 11 жовтня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.