Тихон

Значення імені Тихон: У перекладі з давньогрецької означає Тихін «щастя», «вдалий», тобто людині з

Походження ім'я Тихон: До Росії це ім'я прийшло з Візантії. Зі словом «тихий» це ім'я не має нічого спільного. Святим заступником цього імені є Тихон Задонський, якого також називають святитель Тихін і Задонський чудотворець. Цей святий помер в 1783 році. Люди вірил

Тиша - здоровий, спокійний, слухняна дитина, дуже схожий на матір. Рано починає читати, живить пристрасть до пригодницької літератури, уявляючи себе то благородним розбійником, то розвідником. Втім, пригод у цього хлопчика, оточеного численними друзями-товаришами,
вистачає і в житті.
Дорослий Тихон - самостійний, грунтовний чоловік. Він звик обдумувати свої дії і не піддаватися почуттям. Найбільш емоційні - «зимові» Тихін, але їхні емоції направлені на встановлення справедливості - так, як вони її розуміють. На жаль, у боротьбі за правду вони частіше зазнають фіаско.
«Зимові» Тихін добродушні, необразлива, можуть оцінити жартома навіть на їхню адресу. «Літні» Тихонов - великі оптимісти і життєлюбства, їм взагалі незнайоме поганий настрій. Люблять риболовлю - але не сам процес, а те, що він може принести.
До тридцяти років у Тихона відкривається талант винахідника, але втілити свої винаходи в життя йому вдається насилу.
Сімейне життя у Тихона складається вдало. Будинок його відкритий для гостей, сам же він наносити візити не любить - важкий на підйом. Деякі Тихін збирають лікувальні трави і легенько ними різні недуги.
Це горді люди, які не звикли нікому нав'язувати свого суспільст
ва.

Фоносемантика: Слово Тихін не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Місяць

Колір: Білий

Камінь: Алмаз


Календар іменин: 9 січня, 5 березня, 7 квітня, 24 квітня, 27 травня, 29 червня, 9 липня, 1 серпня, 2 серпня, 26 серпня, 9 жовтня, 17 жовтня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.