Тамара

Значення імені Тамара: фігове дерево

Походження ім'я Тамара: До Росії ім'я прийшло в 12-му столітті, як ім'я грузинської цариці Тамари.

Тамара з дитинства прагне до розмаїтості в житті. Вона не може подовгу читати книжку, швидко втрачає інтерес до ігор. У той же час їй властиві допитливість і цікавість. Тамара - досить артистична натура, їй подобається красуватися перед гостями, у школі обов'язково бере участь у самодіяльному театрі, У неї з'являється звичка грати яку-небудь роль і в житті. Може зображувати зразкову, слухняну дочку, може зображувати знайому сусідку або наслідувати відомої артистки. У спілкуванні доброзичлива, привітна, але з незнайомими людьми не забуває про обережність.
У Тамари існує схильність до лідерства, тому нерідко вона виходить заміж за людину молодше її за віком. У цьому випадку в родині складаються відносини, що задовольняють обох подружжя. Дружині вдається задовольнити свої лідерські якості, а чоловік позбувається від постійних чвар у сімейних відносинах.
Бюджетом сім'ї розпоряджається ощадливо, але при покупках для дітей не зупиняється перед ціною. Дуже запальна, може влаштувати сцену ревнощів при сторонніх зі сльозами і криками. Уміє добре готувати, квартиру містить у зразковому порядку. Подобається переставляти меблі й обновляти обстановку у квартирі. Любить подорожувати і знайомитися з новими людьми.

Фоносемантика: Слово Тамара справляє враження чогось хорошого, мужнього, могутнього, великого.

Талісман: Фінікова пальма

Колір: Багряний

Камінь: Сердолік


Календар іменин: 14 травня© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.