Софія

Значення імені Софія: Мудрість

Походження ім'я Софія: Ім'я має давньогрецькі корені.

Маленька Софія - ніжна, добра дівчинка. У відносинах з незнайомими людьми сором'язливий і не відрізняється зайвою довірливістю. У той же час вона здатна виявити співчуття до слабкої і беззахисної істоти й надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутне становище.
Товариші по службі особливо цінують у Софії сумлінність і ужівчівий. Вона гарний фахівець і швидко просувається по службових сходах. Усього в житті домагається сама, не розраховуючи на потурання. Софія делікатна, тому не завжди зможе перервати тривалу розмову, щоб не завдати людині образу. Вона завжди готова надати допомогу чужій дитині, що опинилася на час без нагляду, буде доглядати за самотньою старенькою.
Софія - відмінний кулінар і їй вдається організувати застілля на найвищому рівні. Любить приймати гостей. Здатна зламати благополучне сімейне життя, якщо в житті зіштовхнеться із сильним любовним почуттям. Стежить за модою, але в одязі не допускає екстравагантності. З батьками чоловіка підтримує хороші стосунки.

Фоносемантика: Слово Софія справляє враження чогось шорсткого, жіночного, слабкого, тихого, маленького, вайлуватого, повільного, пасивного.

Талісман: Липа

Колір: Темно-блакитний

Камінь: Лазурит


Календар іменин: 1 квітня, 4 червня, 17 червня, 30 вересня, 1 жовтня, 29 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Софія© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.