Петро

Значення імені Петро: Скеля, кам'яна брила

Походження ім'я Петро: Ім'я походить від давньогрецького слова «Петра». На Заході відомо у формах П'єр, Петер, Пітер, Педро, Перга, Пекка.

Його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу. Петро вчиться легко і не завдає клопоту вчителям. У юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків.
Петро по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу та систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.
У виборі дружини не квапиться, довго оцінює, чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощі може бути нестриманим. Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра доведеться зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато й рідко, в основному по святах.

Фоносемантика: Слово Петро справляє враження чогось шорсткого, незграбного, доброго, жіночного, слабкого, тихого, маленького, рухомого, швидкого, тьмяного, сумного.

Талісман: Береза

Колір: Червоно-коричневий

Камінь: Смарагд


Календар іменин:

3 січня, 10 січня, 14 січня, 15 січня, 22 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня,

4 лютого, 8 лютого, 9 лютого, 12 лютого, 14 лютого, 20 лютого, 22 лютого,

6 квітня, 20 квітня,

16 травня, 29 травня, 31 травня,

5 червня, 9 червня, 17 червня, 25 червня,

8 липня, 9 липня, 12 липня, 13 липня, 14 липня, 27 липня,

22 серпня,

3 вересня, 6 вересня, 16 вересня, 18 вересня, 23 вересня, 26 вересня,

5 жовтня, 6 жовтня, 14 жовтня, 15 жовтня, 16 жовтня, 17 жовтня, 18 жовтня, 22 жовтня,

5 грудня, 8 грудня, 11 грудня, 24 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Петро© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.