Олексій

Значення імені Олексій: Оберігаючий, захисник

Походження ім'я Олексій: Ім'я походить від давньогрецького слова «алекс», що означає «захищати». Традиційна церковна форма - Алексій.

Це ім'я дасть синові спокійна й тиха жінка. Хоча з самого дитинства Олексій дуже прив'язаний до матері і багато в чому схожий на неї, він відразу ж починає відчувати себе захисником матері, а в більш зрілому віці може стати захисником і для інших жінок. Олексій воліє бути людиною справи й менше займатися розмовами. У дитинстві він звичайно не є заводієм, але його думка має часом вирішальне значення.
Дорослий Олексій старанний у будь-якій справі, якою займається, і із задоволенням робить навіть кропітку роботу. Він завжди прагне до досконалості й домагається більших успіхів у будь-якій справі - виробництві, науці, спорті, бізнесі. Олексій не позбавлений честолюбства й завдяки цьому домагається гарного положення в суспільстві.
Олексій - індивідуальність з яскраво вираженими творчими здібностями і завдяки цьому він може домогтися значних досягнень у живописі, літературі, театрі, в точних науках.
У сім'ї Олексій спокійний, турботливий, працьовитий. Поступається в дрібницях дружині й тещі, але в серйозних питаннях все-таки намагається відстояти свою точку зору і переконати близьких у своїй правоті. У жінці особливо цінує акуратність і охайність. З-за неохайність виду дружини не буде влаштовувати сцен, але дасть зрозуміти, що йому це неприємно.
Якщо дружина конфліктує з навколишніми, то Олексій намагається бути на її боці й допомогти своєю порадою й участю. Олексій завжди вірний чоловік, а от дружина іноді може скористатися зайвою довірливістю Олексія.
На все життя Олексій зберігає щиру прихильність до своїх батьків. З любов'ю відноситься і до своїх дітей.

Фоносемантика: Слово Олексій справляє враження чогось хорошого, красивого, світлого, легені.

Талісман: Лось

Колір: Оранжево-яскраво-червоний

Камінь: Лазурит

Знаки зодіаку які підходять: Ім'я підійде Тельцям, Ракам, Дівам, Скорпіонам, Стрільцям, Козерогам, Водоліям і Рибам


Календар іменин: 25 лютого, 30 березня, 7 травня, 2 червня, 23 червня, 22 серпня, 11 жовтня, 18 жовтня, 6 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Олексій


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.