Ніна

Значення імені Ніна: Царствена, велика

Походження ім'я Ніна: Ім'я походить від грецького слова Нінос - так кликали засновника Ассірійської держави, таку ж назву носила столиця Ассирії.

Ніна вперта, не завжди може стримувати свої почуття, не прислухається до порад і застережень старших. Щоб домогтися якоїсь мети, може виявити завидну завзятість. Здатна захистити більш слабкого однолітка й застосувати при цьому навіть силу.
Вчиться добре, почуття самолюбства не дозволяє бути серед відстаючих. З віком стає помітною педантичність у питаннях власної честі. Ніна загострено сприймає шушукання бабусь у дворі, для неї важлива думка друзів про її поведінку. Зі своїми ровесниками підтримує нормальні стосунки, хоча буває часом зайво претензійна й повчальна.
Одержавши спеціальність, Ніна завжди стає особливо відповідальним працівником, що пунктуально виконує будь-яке завдання. Здатна бути чарівною і чарівною в службовій обстановці. Для Ніни, що володіє безліччю позитивних якостей, не становить праці знайти собі в чоловіки хорошої людини.
Ніна прагне зробити свою родину ідеальною й у цьому своєму прагненні проявляє іноді занадто багато ретельності й настирливості. Діти починають страждати від того, що, крім гарного навчання, від них вимагається відвідувати всілякі гуртки і секції. Починає чіплятися до чоловіка, вважаючи, що в роботах по дому він недостатньо енергійний.
Може бути розташована до повноти, після перших пологів можна обмежувати себе в їжі. Постійно дбає про своє здоров'я, але ніколи не скаржиться на нього. Витривала. Слабке місце - органи внутрішньої секреції.

Фоносемантика: Слово Ніна справляє враження чогось красивого, безпечного, доброго, ніжного.

Талісман: Олень

Колір: Пурпурна

Камінь: Циркон


Календар іменин: 27 січня, 2 червня, 3 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Ніна© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.