Людмила

Значення імені Людмила: Мила людям

Походження ім'я Людмила: Це слов'янське ім'я.

Людмила з раннього дитинства освоює навички ведення домашнього господарства. Свої обов'язки по будинку виконує старанно, любить створювати затишну обстановку. Вона старанно доглядає за ляльками, може сама зшити для них одяг. Їй подобається перебувати в компанії маленьких подружок, налагоджувати стосунки в колективі між однолітками. Улюблений предмет у школі - домоводство, володіє хорошими музичними здібностями. Дорослішаючи, Людмила стає більш самолюбивої, більше уваги приділяє своїй персоні. У неї можуть не склалися стосунки з сестрою. Приділяє багато часу і сил, щоб завжди бути на висоті.
Може досягти професійних успіхів у живопису, в музиці, на акторському терені, дизайні, в тих сферах, де потрібне вміння знаходити контакт з людьми, переконувати їх. Немає кращої медсестри, фельдшери, ніж Людмила. У заміжжі Людмила повною мірою проявляє свої здібності у веденні домашнього господарства.
Вона чудово готує, проявляючи в процесі приготування страв винахідливість і своєрідність підходу в звичайних випадках. Уміння вишивати допомагає економити кошти в сімейному бюджеті. Діти завжди виглядають ошатно. Чоловік може часом проявляти невдоволення надмірною самостійністю Людмили і з цієї причини в стосунках можуть виникнути серйозні ускладнення. У разі розлучення Людмила не падає духом і наполегливо намагається знову вийти заміж.
Людмили з по батькові Миколаївна, Володимирівна, Олександрівна, Дмитрівна мають більш важкий характер, ніж інші.
У дитинстві часто переносить інфекційні захворювання. Дуже норовлива в зрілому віці, нервова система її неврівноважена. У старості турбують ноги, розвиваються захворювання серця.

Фоносемантика: Слово Людмила справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, радісного.

Талісман: Крижинка

Колір: Бірюзовий

Камінь: Бірюза

Знаки зодіаку які підходять: Ім'я підійде таким знакам, як Рак, Діва, Козеріг і Риба


Календар іменин: 29 вересня


Видатні українці з іменем Людмила© 2009-2022 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.