Лев

Значення імені Лев: Цар звірів, лев

Походження ім'я Лев: Ім'я Лев - давньогрецьке.

Лев - це спокійний і навіть кілька флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть невтішними. У середовищі своїх однолітків не задирається, але здачі дати може кожному. Любить купатися, ходити в ліс.
Наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то докладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта і душевність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу людям похилого віку, дітям, хворим. Володіє терпимістю і гнучкістю, вміє відмовитися від бажаного. Але кордону стриманості Лева не безмежні, після низки зауважень і попереджень може послідувати сильний спалах гніву.
У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальних відносин. У юнацькі роки велелюбний. У стосунках з близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Фоносемантика: Слово Лев справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Лев

Колір: Білий

Камінь: Алмаз

Знаки зодіаку які підходять: Тельцям, Близнюкам, Стрільцям, Козерогам


Календар іменин: 12 січня, 2 лютого, 3 березня, 5 березня, 13 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 25 листопада, 20 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Лев


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.