Кирило

Значення імені Кирило: Пане, владика

Походження ім'я Кирило: Ім'я давньогрецьке, зменшувальне від Кир.

Маленький Кирило дуже допитливий. Його цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо цвірінькають горобці. Читати починає рано й швидко проковтує всі книги, наявні в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Має хорошу пам'ять. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять його в приклад іншим дітям. Від надмірної позитивності в Кирила можуть проявитися ознаки зазнайства, він може стати егоїстом. Кирило дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїм одноліткам. Прагне всюди бути першим - і в навчанні, і в іграх. Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасуватися і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці його в першу чергу приваблює можливість проявити свої знання і здібності, істина для нього чиниться на другому місці.
При виборі дружини думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих дружини, сам, як правило, не змінює. Надає допомогу по будинку, але тільки якщо його про це попросять. З тещею перебуває в неприязних відносинах.

Фоносемантика: Слово Кирило справляє враження чогось шорсткого, незграбного, ніжного, слабкого, гарячого, тихого, маленького, рухомого, швидкого.

Талісман: Ракета

Колір: Блакитний

Камінь: Сапфір

Знаки зодіаку які підходять: Овнам, Терезам, Стрільцям і Водоліям


Календар іменин:

31 січня,

17 лютого, 27 лютого,

18 березня, 22 березня, 31 березня,

3 квітня, 11 квітня,

11 травня, 17 травня, 24 травня,

3 червня, 22 червня, 30 червня,

18 липня, 22 липня,

15 серпня,

19 вересня,

11 жовтня, 23 жовтня,

11 листопада, 20 листопада,

15 грудня, 21 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.