Григорій

Значення імені Григорій: Сторож, не сплячий

Походження ім'я Григорій: Ім'я походить від давньогрецького слова «грігорео». В Англії поширена форма Грегорі, у Франції - Грегуар.

Хлопчик Григорій намагається бути хорошим дитиною. Але непосидючий характер постійно заважає йому бути спокійним. Відправившись гуляти, Григорій обов'язково повернеться зі збитими колінами, забруднений одягом. Особливо любить запускати кораблики в калюжах. З дівчатками не б'ється, але якщо вони починають дражнити його, то може їх і побити.
Подорослішавши, Григорій не втрачає підвищеної чутливості душевної, легко вразливий. Намагається завжди бути приємним у будь-якому суспільстві. Приділяє більше уваги одязі і зовнішньому вигляду. Приємний у спілкуванні.
Григорій може освоїти будь-яку професію. Може стати водієм, інженером, фотографом. Йому не подобається, коли намагаються їм командувати. Григорій - завзятий уболівальник. Відвідує всі підряд футбольні і хокейні матчі.
У дружини Григорій вибере звичайну жінку. Не буде ставити за мету обов'язково знайти дружину, що має престижну спеціальність, яка походить із забезпеченої сім'ї та володіє ефектною зовнішністю. Для нього важливо, щоб дружина була гарною господаркою, мала спокійний і рівний характер. Григорій любить домашній затишок, добре підготовлене застілля.

Фоносемантика: Слово Григорій справляє враження чогось шорсткого, незграбного, злого, мужнього, рухомого, швидкого, яскравого.

Талісман: Кипарис

Колір: Коричневий

Камінь: Граніт


Календар іменин:

1 січня, 14 січня, 18 січня, 21 січня, 23 січня,

1 лютого, 7 лютого, 12 лютого, 23 лютого,

17 березня, 25 березня,

15 квітня, 23 квітня,

3 травня,

6 червня, 28 червня,

1 серпня, 21 серпня, 22 серпня,

10 вересня, 12 вересня,

11 жовтня, 13 жовтня, 14 жовтня, 18 жовтня,

18 листопада, 20 листопада, 27 листопада, 30 листопада,

3 грудня, 6 грудня, 7 грудня, 11 грудня, 20 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Григорій© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.