Гліб

Значення імені Гліб: Улюбленець богів

Походження ім'я Гліб: Ім'я походить, імовірно, від російського слова «брила» або «глоба» (жердина).

У Гліба з раннього дитинства проявляється спокійний і серйозний характер. Справляє враження кілька похмурого хлопчика, виглядає старшим за свій вік. Після ближчого знайомства можна розгледіти в Гліба добродушного людини. Якщо Гліб стане начальником, то у його підлеглих буде спокійне життя. Користується заслуженим авторитетом у колективі. Усього в житті домагається своєю працею. Віддає перевагу поменше говорити і більше займатися справою.
У шлюб набуде швидко, без вагань. Гліб повністю довіряє дружині і навіть підкоряється їй, але тільки в домашній обстановці. Терпимо до недоліків дружини, але ревнивий, і може навіть влаштувати розслідування, якщо виникнуть сумніви в її вірності.
Гліб здатний зробити будь-яку роботу по дому. Може відремонтувати радіоприймач, зварити кашу для маленької дитини. Любить возитися з маленькими дітьми.

Фоносемантика: Слово Гліб справляє враження чогось незграбного, грубого, мужнього, сильного, могутнього, рухомого, швидкого, яскравого.

Талісман: Кузнєчик

Колір: Світло-блакитний

Камінь: Місячний камінь


Календар іменин: 15 травня, 3 липня, 19 липня, 6 серпня, 18 вересня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.