Георгій

Значення імені Георгій: Землероб

Походження ім'я Георгій: Ім'я походить від давньогрецького слова «георгос». У різних країнах приймає різні форми: Жорж, Джордж, Георг, Хорхе, Дьордь, Юргер, Іржі, Єжи. У Росії: Єгор і Юрій. У стародавній Русі - Гюргій, Дюргі і Дюк.

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такій мірі, щоб це розумілося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до межі, після якої наступає протиставлення своїм товаришам. Уміє вислуховувати свого співбесідника, йому можна довіритися в делікатній ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в письмовій формі. У будь-якій роботі дуже ретельно і серйозно ставиться до дорученої справи.
У незнайомому суспільстві тримається відособлено, а серед свого кола може і розговоритися не в міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає і відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.
З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії і вечірки. Випивши, стає задумливим. Любить гуляти з дітьми і дружиною.

Фоносемантика: Слово Георгій справляє враження чогось безпечного, незграбного, гарячого, маленького, швидкого, яскравого.

Талісман: Конвалія

Колір: Рубіновий

Камінь: Сапфір


Календар іменин:

11 січня, 21 січня, 30 січня,

4 лютого, 10 лютого, 17 лютого, 27 лютого,

6 березня, 17 березня, 18 березня, 23 березня, 24 березня,

5 квітня, 17 квітня, 18 квітня, 20 квітня, 26 квітня,

2 травня, 9 травня, 10 травня, 26 травня, 29 травня,

8 червня, 19 червня, 27 червня,

10 липня, 16 липня,

3 серпня, 13 серпня, 31 серпня,

6 вересня,

15 жовтня,

10 листопада, 16 листопада,

9 грудня, 31 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Георгій© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.