Гавриїл

Значення імені Гавриїл: Моя міць - Бог, Божа твердиня

Походження ім'я Гавриїл: Це ім’я сходить до стародавнього іудейським мови. Один з семи архангелів був названий цим ім’ям. Йому відводиться значне місце в єврейських талмудах, оскільки саме він витлумачив сон пророка Даниїла, провістивший Пресвятій Діві Марії народження Христа

Всі власники цього ім’я з легкістю долають перешкоди на шляху, не зупиняються перед труднощами в справах і роботі. Але що стосується особистих відносин, тут Гаврило часом не може тримати ситуацію під контролем, він прощає всі зради і терпить будь-які витівки своєї другої половини.

 У ранньому дитинстві буває замкнутий, хворобливий. Дуже багато читає. Характер поступливий. Улюбленець матері, схожий на неї за характером. Себялюбив, але до людей ставиться завжди добре. Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Не нав’язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостинний і добрий, у житті в нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий. Любить колекціонувати картини, старовинні речі, марки. Хороший сім’янин. З людьми сходиться важко, а розлучається легко.

Ці чоловіки - лідери. Володіють іноземними мовами. Раціоналісти. "Зимові" - роблять гарну кар’єру. Вони завжди чинять виважено, обмірковуючи кожний крок. Не піддаються впливу, можуть вислухати пораду, але зроблять по-своєму. Їх зовнішній спокій оманливий - вони гарні актори й свої труднощі вміють добре сховати, за природою оптимісти. Займаються спортом, але великих результатів не досягають, роблять це в ім’я здоров’я. Хороші сім’янина, діти їх дуже люблять.

 Люблять довго розмовляти по телефону. Можуть прекрасно викладати свої думки, але це стосується тільки "весняних".

Фоносемантика: Слово Гавриїл справляє враження чогось незграбного, мужнього, сильного, могутнього, рухомого, яскравого.

Талісман: Тюльпан

Колір: Білий

Камінь: Смарагд

Знаки зодіаку які підходять: Ім’я підійде Левам, Терезам, Стрільцям і Водоліям


Календар іменин:

28 січня,

4 лютого, 8 лютого, 15 лютого, 16 лютого, 23 лютого, 24 лютого,

8 квітня, 22 квітня,

3 травня, 5 травня, 22 травня,

25 липня, 26 липня,

12 вересня,

31 жовтня,

21 листопада,

10 грудня, 16 грудня, 26 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.