Фаїна

Значення імені Фаїна: Сяюча

Походження ім'я Фаїна: Давньогрецьке ім'я.

Фаїна найчастіше - велика жінка, схожа зовні на батька, а імпульсивним характером - на матір. Фаїна, незважаючи на повноту, жива, швидка в рухах жінка, енергійна і захоплива (за винятком «літніх», які відрізняються лінню). Вона кілька нервова і недовірливі, часто діє під впливом внутрішнього спонукання й потім журиться з приводу зробленого. Розповідаючи про щось, починає здалеку, з деталей, що не мають ніякого відношення до справи, так що в слухачів часто не вистачає терпіння вислухати її до кінця.
Гарна господиня, смачно готує. Гидливо, і це тим більше дивно, що сама вона чистоплотністю і акуратністю не відрізняється. Заміж виходить пізненько, після двадцяти п'яти років. Але вона не чоловіконенависниця, а скоріше навпаки - обожнює чоловіче товариство. У жіночому ж почуває себе незатишно, замикається. Вона незлобиво, навіть добра, завжди готова прийти на допомогу, але в шлюбі часто нещаслива. Дуже любить своїх дітей, а сини Фаїни звичайно схожі на батька, а дочки успадковують зовнішність матері. Скромна, в якійсь мірі навіть пуританкою, розмов на інтимні теми вести не буде, як і виставляти своє особисте життя на загальний огляд. Любима друзями, хоча і не піддається їх впливу.
Здебільшого Фаїни працюють у торгівлі (нерідко на керівних посадах), бухгалтерами, кухарями, перукарями, вихователями дитячих садків.

Фоносемантика: Слово Фаїна справляє враження чогось тихого, вайлуватого.

Талісман: Фіалка

Колір: Темно-червоний

Камінь: Аметист

Знаки зодіаку які підходять: Скорпіонам


Календар іменин: 31 травня, 11 червня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.