Денис

Значення імені Денис: Належний Діонісу

Походження ім'я Денис: Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Стародавньої Греції Діоніс - бог природи й вина.

Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але і сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, турботливість. У школі вчиться добре, але може отримувати зауваження від учителів за неспокійне поведінку.
Денис стає посидючим і акуратним людиною, не позбавленим здібностей. Легко долає всілякі складності в житті. Часто йому посміхається успіх. Може виграти велику суму в лотерею. Денис з дитинства на все життя завзятий колекціонер. Не боїться копіткої роботи. Принциповий. Часто нав'язує свої ідеї оточуючим.
Перший шлюб у Дениса може скластися невдало. Дружина часто вступає в конфлікт з його батьками. З цієї причини молодій сім'ї краще жити окремо. При виборі супутниці життя може в першу чергу керуватися корисливими мотивами. Добре знає ціну грошам.

Фоносемантика: Слово Денис справляє враження чогось доброго, світлого, гарячого, маленького, веселого, активного, радісного.

Талісман: Конвалія

Колір: Сизо-зелений

Камінь: Сапфір


Календар іменин:

6 лютого,

28 березня, 29 березня,

4 травня, 19 травня, 25 травня, 31 травня,

14 червня, 16 червня,

8 липня, 9 липня,

17 серпня, 31 серпня,

10 вересня, 12 вересня, 18 вересня,

16 жовтня, 18 жовтня, 28 жовтня,

4 листопада, 14 листопада,

2 грудня, 12 грудня, 30 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Денис© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.