Дар'я

Значення імені Дар'я: У перекладі з давньоперсидського - «переможниця», «сильна», «потужна&r

Походження ім'я Дар'я: Жіночий варіант імені перського царя Дарія.

Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямущі, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести лад серед дітей і навіть побитися з забіяками. Не виносить самітності, любить галасливі і веселі ігри. Але Дарина проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства.
Вона привчена до організованості й наполегливості. Всі книги і зошити складені в порядку. Навчається непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать в ній
помічницю, але громадською роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї.
Дар'я добре шиє і в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.
Вступаючи в шлюб, Дар'я вважає, що спільне життя повинна починатися «з нуля». Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дар'я відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть - це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.
Розташована до травматизму. Курити не можна, так як слабкі легені і бронхи.
«Груднева» має ослаблену нервову систему, схильна до депресій, нервових зривів.

Фоносемантика: Слово Дар'я справляє враження чогось хорошого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, могутнього, великого, рухомого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Горобина

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: кровавик


Календар іменин: 1 квітня, 4 квітня, 17 серпня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.