Артем

Значення імені Артем: У перекладі з давньогрецької - «неушкоджений», «бездоганного здоров'я».

Походження ім'я Артем: Раніше хлопчиків називали цим ім'ям на честь богині-ведмедиці Артеміди.

Не дивлячись на своє ім'я, Артем в дитинстві постійно хворіють на респіраторні захворювання. У школі, як правило, у них не виникає ніяких складностей. Артем спокійні, намагаються бути ненав'язливими у спілкуванні. Товариські і доброзичливі. Можуть об'єктивно оцінити ситуацію. Завжди говорять правду, через що можуть потрапити в неприємну ситуацію. Усього домагаються своєю працею, кар'єра для них не головне. Дуже віддані й уміють зберігати таємниці. Артем можуть бути лікарями, журналістами, електриками, архітекторами, учителями, будівельниками. Їм доступні практично будь-які професії і скрізь вони процвітають.
Для жінок Артем - знахідка. Він хороший чоловік, зразковий сім'янин. Завжди допомагає по будинку. Любить подорожувати й приймати гостей.
«Осінні» Артем наполегливі, але не конфліктні. Мають багатьма здібностями, але не всі з них будуть реалізовані.
«Літні» Артем добрі і довірливі, іноді вони безпорадні в житті. Легко знаходять собі друзів.

Фоносемантика: Слово Артем справляє враження чогось хорошого, величного, хороброго, могутнього.

Талісман: Дерево

Колір: Темно-зелений

Камінь: Яшма


Календар іменин: 17 січня, 26 лютого, 6 квітня, 12 травня, 6 липня, 2 листопада, 12 листопада, 13 листопада

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Артем© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.