Антон

Значення імені Антон: «що вступає в бій», «на прю в силі».

Походження ім'я Антон: Це ім'я, ймовірно, походить від давньоримського імені Антоній. Римське родове ім'я.

Маленьким дитиною Антон чарівний і відразу ж розташовує до себе. Ці якості зберігаються у нього на все життя. Основні риси характеру Антона багато в чому схожі з характером матері, але опорою в дитинстві для нього є батько. До батьків Антон ставиться завжди з любов'ю і повагою.
Під час навчання в школі Антон не блищить успіхами і в загальній масі учнів непомітний. Але якщо Антон після школи вирішить продовжити освіту, тоді він перетворюється просто на очах: буде багато займатися й добре здавати іспити. Не боїться роботи, охоче береться за будь-які справи й у підсумку вміло справляється з ними. На роботі він стане майстром своєї справи, може стати і талановитим ученим. Любить книги й читає їх з величезним задоволенням.
Антон у відносинах з жінками імпульсивний, почуття іноді беруть гору над розумом, і тоді він може завдати образу близькій людині, але доброта і поступливість дозволяють уникати йому серйозних конфліктів.
До вступу в шлюб Антон ставиться з усією серйозністю.

Фоносемантика: Слово Антон справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, величного, мужнього, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: актинія

Колір: Білий

Камінь: Гранат

Знаки зодіаку які підходять: Левам і Козерогам.


Календар іменин:

12 січня, 21 січня, 30 січня,

18 лютого, 23 лютого, 25 лютого,

10 березня, 14 березня,

27 квітня,

1 травня, 17 травня, 20 травня,

20 червня,

6 липня, 7 липня, 19 липня, 23 липня, 26 липня,

13 серпня, 16 серпня, 22 серпня,

15 вересня,

7 жовтня, 11 жовтня, 23 жовтня, 30 жовтня,

8 листопада, 22 листопада,

14 грудня, 20 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.