Ангеліна

Значення імені Ангеліна: Означає «янгольська», «вісниця», «ангел».

Походження ім'я Ангеліна: Це ім'я давньогрецького походження. У Франції розповсюджено як Анжеліка.

Буквальне значення імені не відображає суті характеру його господині.
Часто народжується у сім'ї, де батьки не ладнають один з одним і нерідко розходяться. У якійсь мірі це накладає відбиток на характер дівчинки, більше схожий на характер матері. Вона дратівлива, уперта, любить командувати іншими дітьми, ні в чому не поступиться матері. У школі займається неважливо, ходить туди неохоче. Можна сказати, ці дівчата з тих, про які говорять, що вони самі себе виховали. Ангеліни не розраховують ні на чию допомогу, в усьому покладаючись тільки на себе.
Ангеліни, народжені взимку, мають у характері грубуваті риси. Вперті, їх важко переконати. «Літні» Ангеліни довірливі. Рано виходять заміж, але не завжди вдало. Таким же невдалим буває шлюб і в «осінніх» Ангеліна.
Ангеліни хороші господині. Люблять приймати гостей, самі в гості ходять рідко, так як затяжкі на підйом. Їм здається, що вони мають «кінським» здоров'ям, не щадять себе в роботі, мало сплять, нераціонально харчуються. Дрібні нездужання можуть ускладнити життя.
Нерідко розвивається сколіоз, і потрібно вчасно звернути на це увагу, інакше після 40 років з'являться сильні болі в спині. Бажані заняття плаванням - це добре допомагає при сколіозі. Слабкі місця - вегетативна нервова система, статеві органи.

Фоносемантика: Слово Ангеліна справляє враження чогось безпечного, яскравого.

Талісман: Латаття

Колір: Світло-зелений

Камінь: Хризоліт


Календар іменин: 14 липня, 12 серпня, 23 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.