Анатолій

Значення імені Анатолій: Анатолі - у перекладі з грецької «схід».

Походження ім'я Анатолій: Анатолієм стародавні греки називали жителя Анатолії (давня назва Малої Азії, що знаходиться на сході від Греції).

перебуваючи під сильним впливом матері, Анатолій часто замкнутий і сором'язлива і тому, читаючи пригодницьку літературу, часто уявляє себе на місці героїв романів. Згодом Анатолій позбувається від надмірного впливу матері, але почуття романтики в нього зберігається на все життя.
У відносинах з навколишніми Анатолій спокійний і може знайти спільну мову з різними за характером людьми. Але в критичних ситуаціях він може піти всупереч колективу, стати некерованим і створити складності для близьких йому людей.
Анатолій справедливий, ніколи не скривдить людину зопалу. Якщо він керує людьми, то при цьому не допустить приниження людської гідності.
Анатолій розважливий, урівноважений і вміє завойовувати довіру жінок. Йому більше подобаються блондинки. Гарні відносини з батьками дружини встановлюються відразу, а з тестем вони стають гарними друзями.
Анатолію краще перебувати подалі від чарки, тому що ні до чого доброго його спілкування з алкоголем не призводить. До того ж в стані сп'яніння він втрачає над собою контроль, починає грубіянити й може потрапити в дуже неприємну історію.
У сім'ї в Анатолія можуть бути проблеми. Часто їхні дружини починають прагнути до жорсткого лідерства в сім'ї, нав'язування своєї думки по будь-якого питання. Не завжди складаються по-справжньому теплі стосунки з дітьми. Незважаючи на те, що Анатолії гарні працівники, заробляють вони не завжди достатньо. Тому Анатолії зненацька можуть піти з сім'ї, намагаючись позбутися від важкого вантажу проблем.
Анатолії, народжені в зимові й осінні місяці, активні, мають різноманітні здібності, але їм краще триматися далі від спиртного «Літні» і «весняні» Анатолії доброзичливі, завжди готові надати допомогу. Люблять подорожувати, відпочивати на природі.

Фоносемантика: Слово Анатолій справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, світлого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Ягуар

Колір: Бежевий

Камінь: Агат


Календар іменин: 6 травня, 16 липня, 19 липня, 6 серпня, 10 вересня, 11 жовтня, 3 грудня

Чому так багато днів іменин, а ім'я одне?

У кожної людини можуть бути лише одні іменини на рік, які визначаються днем її народження. Якщо ваш день народження не співпадає з днем іменин, тоді береться наступна дата від дня народження. Ось так :)

Видатні українці з іменем Анатолій© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.