Всесвітній день серця

29 вересня

Це професійне свято працівників машинобудування і приладобудування в Україні

Це професійне свято працівників машинобудування і приладобудування в Україні

Всесвітній день серця (World Heart Day), що відзначається щороку 29 вересня, вперше був організований в 1999 році за ініціативою Всесвітньої федерації серця. Цю акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші значимі організації. Спочатку День проводився в останню неділю вересня, а з 2011 року у нього фіксована дата - 29 вересня.

Мета введення нової дати - підвищити усвідомлення в суспільстві небезпеки, яка викликана епідемією серцево-судинних захворювань у світі, а також ініціювати комплексні профілактичні заходи щодо ішемічної хвороби та мозкового інсульту у всіх групах населення. Всесвітній день серця проводиться під девізом «Серце для життя».

У партнерстві з ВООЗ Всесвітня федерація серця проводить заходи більш ніж в 100 країнах. В програму Дня серця входять масові перевірки здоров'я, публічні лекції, вистави, наукові форуми, виставки, концерти, фестивалі, організовані прогулянки і спортивні змагання.

Кожен рік заходи, що проходять у рамках Дня серця, присвячені певній темі, пов'язаної зі здоров'ям серця.

Все по темі: , , , , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Міжнародний День ДНК

    25 квітня в різних країнах світу відзначається незвичайне свято - Міжнародний День ДНК. Така дата була обрана в пам'ять про те, що 25 квітня 1953 року в журналі Nature Джеймс Уотсон і Френсіс Крік спільно з Морісом Вілкінсом і...
  • Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією

    друга субота травня
    У другу суботу травня з ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією. Підвищений артеріальний тиск або артеріальна гіпертонія - самий грізний...

Сьогоднішні свята

© 2009-2022 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.