День військового розвідника

7 вересня

Розвідка - практика і теорія збору інформації про супротивника або конкурента. фото: wartime.org.ua

Розвідка - практика і теорія збору інформації про супротивника або конкурента. фото: wartime.org.ua

7 вересня у міністерстві оборони України щорічно відзначається День воєнної розвідки України.

Саме 7 вересня 1992, відповідно до Указу Президента України «Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України», у складі оборонного відомства було створено розвідувальний орган стратегічного рівня, що стало початком історії воєнної розвідки незалежної України.

Розвідка - практика і теорія збору інформації про супротивника або конкурента для безпеки і одержання переваг в області збройних сил, політики або економіки. Розвідка може використовувати як легальні методи збору інформації (наприклад збір і аналіз даних з публічних джерел, прослуховування радіоканалів з-за кордону, спостереження за допомогою розвідувальних супутників), так і нелегальні операції, що потрапляють під поняття «шпигунство» чи «крадіжка інформації.

Все по темі: , , , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День українського добровольця

    День українського добровольця - це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від...

Сьогоднішні свята

© 2009-2022 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.