День кондитера

3 травня

Шедеври кондитерської майстерності

Шедеври кондитерської майстерності

Ласунами, безумовно, не народжуються, ними стають. І все завдяки майстрам кулінарного мистецтва - кондитерам. Саме їм під силу створювати шедеври з бісквіту, крему і повітряного безе.

3 травня прийнято вшановувати тих, хто приносить в наше життя радість. А починалося все в 1932 році, коли на території Радянського Союзу був створений Всесоюзний науково-дослідний інститут кондитерської промисловості.

Своє професійне свято кондитери відзначають один раз на рік. А ми, завдяки цим чудовим людям, маємо можливість балувати себе смачненьким щодня. До речі кажучи, в нашій державі в рамках цього свята можна пройти майстер-клас з приготування елементарних кулінарних виробів. У багатьох кафе і ресторанах відбудеться солодке шоу для винуватців свята, звичайно, відвідувачів.

В Україні професія кондитера надзвичайно популярна і затребувана. Окрім спеціалізованих курсів, всі охочі мають можливість отримати освіту в училищах або технікумах. Проте свою професію кондитери освоюють все життя. Погодимося з тим, що отримати диплом недостатньо. А крім досвіду, необхідно володіти ще нестримною фантазією, відмінним смаком і схильністю до творчості, щоб радувати любителів солодкого всілякими тортами, десертами та печивом.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День працівників харчової промисловості

    третя неділя жовтня
    Щороку, в середині осені а саме, в третю неділю жовтня, разом з усією нашою державою ми маємо прекрасну можливість відсвяткувати День працівників харчової промисловості. Заснування цього професійного свята відбулося...
  • День працівників торгівлі на Україні

    остання неділя липня
    У липні, в останню неділю місяця, Україна відзначає День працівників торгівлі та громадського харчування. Це свято було засновано Президентом України Указом № 427/95 від 05.06.1995...


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.