Європейський день сусідів

26 травня, остання п'ятниця травня починаючи з 2000 року.

Європейський День сусідів - відзначається щорічно в останню п\'ятницю травня

Європейський День сусідів - відзначається щорічно в останню п'ятницю травня

Сусіди є у всіх - у людей, у тварин, у країн, у планет... І щоб не забувати про те, що всі ми живемо близько і, по суті, сусіди, в 2000 році в Парижі був заснований новий свято - Європейський День сусідів (European Neighbours Day), який відзначається щорічно в останню п'ятницю травня.

Засновником цього свята-заходу є француз Атаназ Перифан (Atanase Périfan), який ще у 1990 році ми з друзями створив асоціацію «Paris d'amis» в 17-му окрузі Парижа, з метою зміцнення соціальних зв'язків і мобілізації людей для боротьби з ізоляцією. Учасники асоціації збирали речі і кошти для сусідів, які опинилися у важкій життєвій ситуації, допомагали людям у пошуку роботи і т.п.

Організатори свята переконані, що відзначати День сусідів дуже просто - потрібно вчасно оповістити всіх сусідів, зібратися в якомусь зручному для всіх місці (будинку, на вулиці, в саду), дружно розсістися за одним великим столом - випити і закусити. Важливо, щоб кожен учасник свята приніс на загальний стіл частування власного приготування і взяв з собою гарний настрій.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.