День екологічної освіти

12 травня починаючи з 1991 року.

Важливість екологічної освіти переоцінити складно. фото: ogrodyilex.pl

Важливість екологічної освіти переоцінити складно. фото: ogrodyilex.pl

12 травня країни колишнього СНД відзначають День екологічної освіти. Свято, мета якого - актуалізація екологічних знань у всіх науках і всіх сферах людської діяльності, був заснований в 1991 році.

У цей день в містах і селищах проводяться різні екологічні акції, які носять як просвітницький, так і практичний характер: проходять виставки, конференції та конкурси дитячої творчості на тему збереження природи, люди беруть участь у природоохоронних заходах - очищення берегів річок і водойм, прибирання парків, озелененні територій. Це свято стосується кожного, хто бере участь у просуванні ідеї захисту природи.

Важливість екологічної освіти переоцінити складно. Саме екологічні знання дозволяють людині усвідомити, до яких катастрофічно явищам можуть призвести згубні звички щодо природи; зрозуміти, як уникнути подібних наслідків. Вища мета екологічної освіти - сформувати так звану екологічну культуру.

Вперше стурбованість екологічними проблемами, до появи яких веде розвиток науково-технічного прогресу на планеті, представники світової громадськості висловили у 1972 році на міжнародній Конференції ООН з навколишнього середовища у Стокгольмі. Через 20 років, в червні 1992 року в Ріо-де-Жанейро зібралася друга подібна конференція, на якій в тому числі порушувалося питання про необхідність поширення екологічної освіти.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День екологічних знань

    Щорічно 15 квітня в багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань. Він веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було...
  • Міжнародний день захисту клімату

    15 травня світ відзначає Міжнародний день захисту клімату. Заснування цього свята стало відповіддю на заклик метеорологів захищати клімат як важливий ресурс , що впливає на добробут нинішніх і майбутніх...


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.