Міжнародний день резервного копіювання (День бекапа)

31 березня

Захистіть свої дані, проведіть резервне копіювання. фото: www.foreverwriters.com

Захистіть свої дані, проведіть резервне копіювання. фото: www.foreverwriters.com

У наше століття комп'ютерів і електроніки забезпечення збереження значимої інформації набуває все більшого значення. Втрата фінансових відомостей, баз даних або інформації сайту може призвести до великих проблем в організації і відчутно вдарити по гаманцю». Так і кожен окремий користувач домашнього комп'ютера, комунікатора або простого стільникового телефону може отримати чимало прикростей, втративши потрібні дані - від улюблених фотографій, домашнього відео або необхідних статей до контактних телефонів та адрес.

Міжнародний день резервного копіювання (англ. World Backup Day) покликаний привернути суспільну увагу до питань забезпечення збереження інформації, а також поширити інформацію про необхідність захисту від втрати даних. День резервного копіювання чи День бекапа (від англ. backup) проводиться щорічно 31 березня.

Резервне копіювання - це створення копії даних на носії (жорсткому диску, флеш-карти, CD-дисках та інших носіях), призначеному для відновлення даних у разі їх пошкодження або втрати на основному носії.

День бекапа, був встановлений за ініціативою користувачів сайту соціальних новин Реддит і невипадково був призначений на 31 березня. У комп'ютерній середовищі відомі випадки втрати інформації саме 1 квітня (от такі «жарти») - існує навіть ціла група першоквітневих вірусів, які активізуються саме в цей день. Результат їх нещадного дії - збій в роботі системи або втрата інформації.

Сьогодні існує безліч різних підходів і програм, що забезпечують грамотну систему резервного копіювання. Як організувати цей процес - справа кожного користувача. Ви можете здійснити відповідні дії самостійно або звернутися до фахівців з даного питання.

Але не варто пускати ситуацію на самоплив і вважати, що ця проблема вас ніколи не торкнеться. Все можливо - від проблем техногенного характеру, технічних збоїв і виходу апаратури з ладу до випадкового видалення файлів або впровадження вірусу.

Захиститеся від форс-мажору, проведіть резервне копіювання важливої інформації сьогодні!

Джерело: http://www.calend.ru/

Все по темі: , , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Міжнародний день захисту інформації

    «Міжнародний день захисту інформації» святкується 30 листопада з 1988 року. Саме в цей рік була зафіксована перша масова епідемія черв`яка, що отримав назву за іменем свого творця - Моріса. Саме тоді фахівці задумалися...
  • Міжнародний день захисту персональних даних

    28 січня відзначається Міжнародний день захисту персональних даних (Data Protection Day). Це свято було встановлено для того, щоб користувачі мережі не забували про дотримання правил поведінки в інтернеті, які допомагають...

© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.